KRMIVO PODROBNĚ

!!! OBJEDNÁVKY KRMENÍ VYŘIZUJI VÝHRADNĚ  EMAILEM (TÝKÁ SE I OSOBNÍHO ODBĚRU!!), NIKOLIV TELEFONIKCY (KONKRÉTNÍ INFORMACE VÁM NEJSEM SCHOPNA PODAT ZROVNA VE CHVÍLI, KDY VOLÁTE...), MINIMÁLNÍ OBJEDNÁVKA PRO VYŘÍZENÍ JE 6KG GRANULÍ !!!

 
EMAIL: MINIBERANEK@CENTRUM.CZ
 
Po velmi nepříjemných zkušenostech s nejmenovanou značkou, respektive s nejmenovaným českým distributorem, jsme se rozhodli pro německou značku, kterou již dlouhodobě krmí naši známí němečtí chovatelé, po vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Krmivo je speciálně upraveno pro zakrslá a malá plemena, obhaceno vitamíny. Granule nejsou uprášené a jsou voňavé..:)

LZE U NÁS ZAKOUPIT, dovezeno přímo z Německa vždy čerstvé

 

MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ doporučeno  PRO JUNIORA (PŘI ODBĚRU S KRÁLÍČKEM) 4KG

MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ PRO PŘEDÁNÍ V LIBERCI 6KG (JSOU ZACHOVÁNY NUTRIČNÍ HODNOTY, LIMIT JE NASTAVEN Z DŮVODU ZBYTEČNÉ DOPRAVY MENŠÍHO MNOŽSTVÍ V KRATŠÍCH ČASOVÝCH INTERVALECH)

GRANULKY NOVĚ MOHU ZASÍLAT PŘES KURÝRA PO CELÉ ČR : ODBĚR MINIMÁLNĚ 6KG...(MAXIMÁLNĚ.. DLE POŽADAVKU)..VŽDY ZA STEJNOU CENU POŠTOVNÉHO..TZN POUHÝCH . 65KČ AŽ K VÁM DOMŮ !!!!

 

!!!!! OBJEDNÁVKU KRMENÍ PROVÁDĚJTE PROSÍM VÝHRADNĚ EMAILEM, MINIMÁLNĚ 14 DNÍ PŘED TÍM, NEŽ-LI JE FYZICKY POTŘEBUJETE MÍT DOMA !!!!!!

 


Složení / látky (na kg)  
Hrubý protein 17.00%
Hrubá vláknina 17.00%
Hrubý tuk 2,20%
Vápník 0.80%
Fosfor 0,60%
Sodík 0,20%
Vitamín A 10000 I.E.
Vitamin D3 1000 I.E.
Vitamin E 100 mg
Vitamin C 500 mg

DEUKANIN S BYLINAMI A PETŽELÍ, OBOHACEN O VITAMIN A a C (posílena plodnost a obranyschopnost)

Speciálně probioticky upravené krmivo pro první příjem potravy, s vyváženým složením pro malé králíčky a jejich dobrou střevní mikrofloru, zajišťuje vitalitu zejména při stresových situacích jako je například odstav, dlouhé cesty apod. (vhodné krmivo i v pooperačních obdobích atp.). Je vhodné pro březí a kojící samice, dopřejete-li králíčkovi v domácím odchovu..nic tím rozhodně nezkazíte:) Nádherně voní (a nejspíš i skvělě chutná:))! Vhodné pro mini až střední plemena králíčků. (1-3kg)
 
 
 
Složení / Aditiva (na kg)  
Hrubý protein 16.00%
Hrubá vláknina 17.00%
Hrubý tuk 2.60%
Vápník 1,00%
Fosfor 0,50%
Sodík 0,14%
Vitamín  10000 IU / kg
Vitamin D3 1000 IU / kg
Vitamin E 46 mg / kg

DEUKANIN STANDARD

Vhodné pro denní krmení králíčků malých a středních plemen, v případě výstavních králíčků je možné jimi krmit i velká plemena, protože tyto granulky drží váhu v normě, králíčci netuční a přitom si pochutnají:) Ideální pro domácí mazlíčky:)